Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAgata

Chełmża
Mieszkaniec Agata

Agata

Dodano 2016-12-27 12:16:57

Aukce transportowe

Zbyt zajęci w ciągu roku, często kawałek naszego urlopowego czasu planujemy poświęcić na przeprowadzkę. Aby nie stracić na jej organizację zbyt wielu wakacyjnych chwil, sprawdź jak łatwo i szybko zlecić dowolną przesyłkę w serwisie aukcji transportowych.

W serwisie http://clicktrans.pl

Mieszkaniec Agata

Agata

Dodano 2015-12-22 08:48:30

Transport łodzi i jachtów

Polacy najczęściej zlecają transport łodzi motorowych o długości ok. 8 metrów z Wielkiej Brytanii do Polski – wynika z analizy setek zleceń transportu łodzi motorowych i jachtów wystawionych w serwisie aukcji transportowych Clicktrans.pl w latach 2014-2015. Chorwacja króluje, natomiast wśród ulubionych destynacji Polaków w przewożeniu jachtów z Polski za granicę. Za transport łodzi motorowych z Wielkiej Brytanii do Polski płaci się średnio 1925 zł.
Skąd Polacy transportują łodzie i jachty?
Według statystyk serwisu wyraźnie widać następujący trend w transporcie: Polacy zlecają przewóz jachtów i łodzi motorowych na trasach zagranicznych częściej niż na krajowych. Do najpopularniejszych krajów transportu łodzi i jachtów do Polski należą Wielka Brytania (23,2%), Holandia (19,1%), Niemcy (18,7%). Zwolennicy jachtów najczęściej zlecają transport do największych miast portowych w Polsce – Szczecina (20,2%) i Gdańska (10,6%) oraz do Warszawy (5,3%). Transport łodzi motorowych dotyczy podobnego zestawu miast: Szczecina (11,4%), Elbląga (6,8%), Gdańska (6,1%), Poznania (4,5%) oraz Warszawy (3,8%). O transporcie łodzi i jachtów więcej na http://www.info.clicktrans.pl/rynek-transportu-jachtow-i-lodzi-motorowych/

Mieszkaniec Agata

Agata

Dodano 2015-12-21 09:31:43

Transport i przeprowadzki w Bydgoszczy

Na podstawie setek zleceń transportu i przeprowadzek zleconych na Clicktrans.pl określiliśmy średnie ceny transportu i przeprowadzek w Bydgoszczy.
Przeprowadzka w Bydgoszczy
Jak wynika z analizy zleceń transportu zrealizowanych dzięki serwisowi Clicktrans.pl, przeprowadzka jest najpopularniejszą kategorią przesyłek w obrębie Bydgoszczy. Średni koszt przeprowadzki w Bydgoszczy wynosi 180 zł.
Transport w Bydgoszczy
Dzięki korzystnemu położeniu Bydgoszczy, wiele firm transportowych może być zainteresowanych zrealizowaniem przesyłki „przy okazji”, w atrakcyjnej cenie. W samej Bydgoszczy działa ponad 400 firm transportowych. Koszt transportu w samej Bydgoszczy jest zależny przede wszystkim od wymiarów i kategorii przesyłki -przykładowo za transport mebli Bydgoszczanie zapłacą około 63 zł, natomiast transport sprzętu RTV/AGD będzie wiązał się z średnim kosztem 40 zł. ciekawe informacje na http://www.info.clicktrans.pl/transport-i-przeprowadzki-w-bydgoszczy/

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!

 • Dodaj do obserwowanych Obserwuj ciekawe osoby! Jeżeli pojawi się coś nowego, znajdziesz to również na swoim profilu.
 • Wyślij wiadomość Wysyłaj wiadomości i bądź w kontakcie z innymi mieszkańcami!
 • Zgłoś do moderacji Zgłoś nadużycie ze strony mieszkańca!

Wydarzenia dnia

Materiały mieszkańca