Wybierz region

Wybierz miasto

  Zapraszamy na XIX Bieg Niepodległości

  Stadion Sportowy w Pigży
  Pigża, ul. Szkolna/14

  11:00 Środa, 11 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Święto Odzyskania przez Polskę niepodległości to w gminie Łubianka dzień szczegolny. Co roku zjeżdża tu bowiem blisko tysiąc biegaczy i biegaczek z całej Polski, aby godnie upamiętnić to ważne wydarzenie w historii naszego narodu.

  Start do rywalizacji nastąpi z ul. Szkolnej w Pigży o godzinie 11. Następnie biegacze pobiegną w kierunku skrzyżowania z drogą wojewodzką nr 553, ul. Leszczynową w Leszczu, przebiegną przez wąwoz leszczyński, ul. Piastowską w Zamku Bierzgłowskim, ul. Jagiellońską, pokonają dziedziniec zamku, ul. Przedzamcze, ul. Zamkową i wbiegną na ścieżkę pieszo-rowerową. Następnie ul. Szkolną przemieszczą się w kierunku mety, ktora usytuowana będzie na stadionie lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Pigży. Łącznie trasa liczy ok. 11 km.

  W tym roku obowiązuje limit uczestnikow - 800.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach