Wybierz region

Wybierz miasto

  Over the Under -100% TOUR- 100 koncertów w 100 dni

  AUTSAJDER BAR
  Drzonówko, ul. Drzonówko/1, +48 50 719 57 35

  19:00 Niedziela, 19 listopada

  • 5zł

  Over The Under - Sama idea trasy „100% tour” jest bardzo prosta – budowanie polskiej sceny muzycznej u podstaw. 100 koncertow w 100 dni...

  Over The Under - licznie koncertujący zespoł blues metalowy z Bydgoszczy (tylko w tym roku ponad 40 koncertow) od 1 września rusza w trasę „100%tour” – czyli 100 koncertow w 100 dni! Tą trasą starać się będzie pobić światowy rekord Guinnessa. Sama idea trasy „100% tour” jest bardzo prosta – budowanie polskiej sceny muzycznej u podstaw. 100 koncertow dzień po dniu...Ideą trasy "100% Tour" jest udowodnienie że zespoł rock'n'rollowy, za pomocą prastarej już metody "Do It Yourself", jest wstanie dokonać rzeczy pozornie zarezerwowanych dla grup menadżerskich, wytworni czy osob związanych z branżą od wielu lat.Poza tym chodzi o to, aby zaszczepić miłość do szczerej rockowej muzyki ludziom w Polsce poprzez granie wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe i wciąganie do tej akcji lokalnych zespołow. W skrocie: wspołpraca z OTU to przywracanie rock'n'rolla na ulice i do klubow tam, gdzie jego miejsce. Trasa 100 % tour została objęta honorowym patronatem prezydenta Bydgoszczy.
  Over the Under - Madness
  Over the under – Cold

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach