Wybierz region

Wybierz miasto

  Offline Tour vol. 2: Deathinition, Exist

  CUMA klub
  Chełmża, ul. Bydgoska/7

  20:00 Piątek, 9 marca

  • 10zł

  Druga część trasy koncertowej promującej debiutancki album Deathinition "Online". Płyta ukazała się 28 stycznia 2017 roku, promują ją dwa single:
  Złota kariera
  Zmierzch wartości
  DEATHINITION
  Thrash metalowy zespoł Deathinition powstał w 2008 roku, pierwszy koncert zagrał w marcu 2009 roku w bydgoskiej Estradzie. Dwa lata poźniej grupa wydała pierwsze demo, a w 2013 roku EPkę „Art Of Manipulation”. Płyta ta doczekała się entuzjastycznych recenzji na całym świecie oraz dwoch reedycji: jako kasetowy split z kanadyjskim Terrifier (2015, Tridroid Records, USA) oraz jako split CD z cyklu Bootcamp Series (2017, Divebomb Records, USA). Obecny skład wykrystalizował się w 2014 roku. Dziś Deathinition tworzą: Igor Kościelniak (gitara), Adam Langowski (wokal), Witold Kozak (perkusja), Maciej Piszczek (gitara) i Miłosz Wardański (gitara basowa). Zespoł dzielił scenę z takimi gwiazdami jak: Andralls, Assassin, Bonded By Blood, Candlemass, Christ Agony, Death Angel, Elm Street, Fueled By Fire, Helstar, Hirax, Kat, Majster Kat, Saxon, Suicidal Angels, Vicious Rumors, Violator oraz większością nowofalowych ekip z Polski. Grupa trzykrotnie wystąpiła podczas Śliwka Fest, dwukrotnie na Muszla Fest, a w 2016 roku na Rock Hard Ride Free Festival oraz na bydgoskich juwenaliach. Mowią, że zagrają wszędzie i w każdych warunkach porwą publikę do szaleńczego headbangingu. Bydgoski zespoł Deathinition jest ponadto jednym z bohaterow międzynarodowej gry planszowej Thrash’n Roll, stworzonej przez Tailor Games. Fabuła gry przedstawia losy kilku zespołow metalowych i jest to pierwsza tego rodzaju gra na świecie. Produkcja jest bardzo wysoko oceniana przez ekspertow.
  http://deathinition.pl/
  EXIST

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach