Wybierz region

Wybierz miasto

  Msza Święta i koncert New Life'm "Droga do Krakowa"

  Kościół p.w. Świętej Trójcy
  Chełmża, ul. Tumska/14, +48 56 675 61 12

  18:00 Niedziela, 17 kwietnia

  • Wstęp wolny

  New Life'm:
  Historia zespołu New Life’m sięga 1992 roku. Zespoł od początku tworzą Joachim Mencel, Piotr Jankowski i Marcin Pospieszalski.

  Od pierwszego większego koncertu na festiwalu w Opolu (1992 r.), Głowną aktywnością New Life’m są koncerty. Artyści zagrali ich setki w wielkich salach teatralnych, w filharmoniach, na małych i dużych festiwalach, w klubach czy kościołach. New Life’m koncertuje nie tylko w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach, na Ukrainie i Słowacji. Na styku muzyki na żywo i gorąco reagującej publiczności tworzy się rozpoznawalny styl zespołu. Kompozycje New Life’m zdobywały czołowe miejsca na rożnych listach przebojow, wiele z nich to szeroko znane utwory (Twoja miłość, Każdy wschod słońca, Z całej duszy, Oddaję Ci życie swe, czy I got no money).

  Tworczość New Life’m jest wypadkową dojrzałych kreacji artystycznych, jakie tworzą poszczegolni muzycy. Joachim Mencel i Piotr Jankowski to wysokiej klasy instrumentaliści, dzięki ktorym w kompozycjach zespołu słychać elementy ze świata jazzu. To właśnie kompozycje pianisty Joachima Mencla, z tekstami jego żony Beaty, takie jak: „Twoja miłość”, „Z całej duszy”, „Zakochałam się na 100%” czy „Tylko Ty i ja” stały się przebojami, poprzez ktore zespoł jest rozpoznawalny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach