Wybierz region

Wybierz miasto

  EDER - Chełmża - CUMA (z Yanish)

  CUMA klub
  Chełmża, ul. Bydgoska/7

  18:30 Niedziela, 25 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Poszukiwań nowych miejsc ciąg dalszy. 25 lutego zawitamy do Chełmży, gdzie razem z nami zagra Yanish.
  EDER to chrzanowska formacja, ktora powstała w 2011 roku. Zespoł w swojej tworczości łączy klimaty polskiego rocka lat 80’ ze wspołczesną muzyką rozrywkową. EDER supportował m.in. takich artystow jak Perfect, Luxtorpeda, Kortez, Kobranocka, Lombard czy Organek.
  Zespoł ma na koncie wiele osiągnięć, m.in. jest zwycięzcą przeglądu KLANG 2015, finalistą prestiżowego konkursu Life On Stage 2016, oraz otrzymał tytuł Zespołu Tygodnia portalu Fabryka Zespołow.
  Yanish to solowy projekt wokalisty Krzysztofa Janiszewskiego, autora tekstow i kompozytora muzyki. Artysta poprzez swoje utwory wraca do swoich muzycznych korzeni. Opiera kompozycje na naturalnych brzmieniach, tworzy piosenki nieskomplikowane i przestrzenne, nierzadko w stylu vintage. Krzysztof Janiszewski występuje w electro-rockowym Half Light, śpiewał w rockowej Vitaminie. Jest wspołautorem książki "My lunatycy.Rzecz o Republice".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach